Обшивка та утеплення

Утеплення і обшивка балкону

Ближче до холодного періоду року, стають актуальними послуги обшивка балкона і утеплення балкона.
Більш проста модернізація – обшивка балкона з використанням матеріалу, який обумовлюється замовником перед виготовленням вироби. Основне призначення поліпшення зовнішнього вигляду балкона.
Таким способом забезпечується мінімальна теплоізоляція, але для максимального результату виконується утеплення балкона. Така послуга представлена ​​кількома матеріалами на вибір: пінопласт, стиродур або мінеральна вата.
Найбільш поширений пінопласт, так як є найдоступнішим і простим при монтажі. Також популярний стиродур – пресований пінопласт, що збільшує щільність і забезпечує теплоізоляцію краще. Мінеральна вата є бюджетним варіантом, частіше використовується для заповнення зайвих отворів при винесенні балкона.

Утеплення балкона проходить двома способами: зовнішня обшивка і внутрішня обшивка.
Ліпше всього – зробити одночасно два варіанти. Якщо ж вибирати тільки один, то варто віддати перевагу зовнішньої. Дана опція не тільки забезпечить теплоізоляцію, але і усуне зовнішні щілини. Що убезпечить від затікання води і зледеніння балкона.

Внутрішня обшивка балкона дозволяє не тільки утеплити балкон, але і поліпшити його зовнішній вигляд, зробивши так, щоб балкон поєднувався із загальним видом квартири. Обшивка може бути виконана трьома основними матеріалами: дерев’яної, пластикової та гіпсокартонної вагонкою.

Дерев’яна вагонка – це тонкі дошки, їх дуже часто використовують для обшивки з огляду на те, що вони стійкий до різких перепадів температури, добре переносять вологість. Деформації і втрати кольору під дією сонячних променів цей матеріал практично не піддається.

Вартість залежить від того, з якого дерева виконана вагонка, межі – 600 грн м / п.

Пластикова вагонка широко використовується при обробці стін і стель сучасних квартир, відмінно вписується в будь-який інтер’єр і тому є, мабуть, найпопулярнішим матеріал для обшивки балконів. Вона має низку переваг, серед яких її довговічність, термостійкість, негорючість, високі шумоізоляційні властивості і естетична привабливість.

Вартість обшивки пластиковою вагонкою – 400-600 грн м / п.

Гіпсокартонна обшивка – це дуже простий і досить доступний метод поліпшення балкона. Він дозволяє вирівняти стіни і стеля, не витрачаючи багато часу, крім того, провести всі роботи з мінімальною кількістю пилу і забруднень, а значить ремонт може бути частковим і не торкнеться інших приміщення квартири. Після виконання робіт можливе фарбування гіпсокартону, поклейка шпалер і додавання на обшивку різних елементів декору.

Обшивка влагоустойчивим гіпсокартоном буде коштувати 450 грн м / п.

Зовнішня обшивка балкона – це хороший метод одночасно і утеплити балкон, і зробити його зовнішній вигляд презентабельним. Даний проект виконується в мінімальні терміни, і до того ж не вимагає значних фінансових вкладень.

Ми пропонуємо вашій увазі два види зовнішньої обшивки: обшивку пластиковою вагонкою і сайдинг. Обидва матеріали відрізняються високим ступенем стійкості до перепадів температури, опадів і сонячного випромінювання. Вони не вимагають фарбування і є пожежобезпечними. Відмити запорошений балкон, обшитий пластиком або виконаний з використанням сайдингу, і зовсім не важко. Тепло- і шумоізоляційні властивості цих матеріалів дуже високі.

Різниця у вартості обшивки пластиковою вагонкою і сайдингом невелика – 350 і 400 грн за м / п відповідно.

Для того, щоб балкон став повноцінною частиною кімнати, його обов’язково необхідно утеплити. Кращими матеріалами для утеплення по праву вважаються пінопласт і Піноплекс. Їх теплопровідність дуже висока – вона дозволяє утримувати в квартирі тепло, а також підтримувати певний температурний режим в будь-який час року. При намоканні їх властивості не змінюються, що важливо при утепленні ними, наприклад, дахи.

Піноплекс – це абсолютно екологічний, довговічний матеріал, який не схильний до гниття, не приваблює гризунів і комах-шкідників.

Вартість утеплення Піноплекс – 100 грн м2.

Головними перевагами пінопласту є його порівняно невисока вартість, легкість, а також універсальність і здатність дуже добре утримувати тепло.

Утеплення пінопластом обійдеться в 60 грн м2.