Балкон в чешці

Балкон в чешці

Ціна: 25000-28000 грн.

Викликати замірника
Гарантія: 7 років
Виробник: ООО”Балкон люскс”
Доставка: Безкоштовна
Час доставки: 3 рабочих дня

Еркер або чеський проект відомий невисокими теплоізоляційними властивостями – в холодну пору року в будинках цього зразка неможливо перебувати без додаткових обігрівачів. За рахунок великої площі скління втрати тепла стають просто колосальними. Раніше рішення цієї проблеми коштувало чималих грошей, однак, з появою якісних і недорогих склопакетів засклити чеський проект стало набагато простіше.

Найчастіше використовується двокамерний склопакет, в той же час рекомендується встановлювати енергозберігаюче скло, яке дозволяє захистити приміщення від спеки влітку і значно поліпшити мікроклімат в квартирі.

При склінні чеського проекту балкона можливі два варіанти – скління кімнати, двері, вікна і, власне, балкона або ж поєднання балкона з кімнатою.

У другому випадку кімната, в якій знаходиться балкон, і житлова площа в цілому збільшуються. При цьому відбувається утеплення балкона, його винос по підвіконню, а скління встановлюється в одну лінію. Завдяки цьому житловий простір стає значно ширше.

Головне при вимірі та встановлення – це місце з’єднання металопластикової конструкції в кімнаті, двері і скління балкона. Дуже важливо при цьому використовувати тільки якісні профілі (розширювачі), силікон, кутові з’єднання. Від того, наскільки хороший буде матеріал багато в чому залежить і те, як довго прослужить вся конструкція, яким буде її зовнішній вигляд.

Щоб найкращим чином засклити балкон і підібрати ідеальний розмір вікон, а також їх конфігурацію (кількість відкриттів, ширину і довжину підвіконь, матеріал, фурнітуру, колір і форму) ми пропонуємо виїзд на будинок зморщок, який допоможе вам з вибором ідеального варіанту скління. І, що найприємніше, ця послуга у нас абсолютно безкоштовна!