Захисні ролети

Захисні ролети. Види і особливості

Автоматичні на пульті з програмою почергового відкривання. Дуже зручно для двох триповерхових будинків. Захищають від вандалів.

Захисні ролети – зручне і багатофункціональне придбання, а також додаток – вкладиш до нового вікна. Основні переваги ролетів в легкості монтажу, завдяки їх різноманітності варіантів згортання, що також і зручно в домашньому застосуванні.
Захисні ролети захищають від світла, пилу і шуму вулиць. Основне призначення – захист від зломів і крадіжок. Також, захисні ролети можуть виступати у вигляді утеплювача. Альтернативний варіант використання – захисні гаражні ролети. Вони використовуються для гаражних вікон або дверей.
Захисні ролети на вікна можна встановлювати на будь-які питання, що цікавлять отвори – вікна, двері, арки. Розмір, матеріал і дизайн виробу обговорюється з замовником перед виготовленням вироби. Вихідний матеріал може бути запропонований замовником.
Даний продукт має широкий профіль використання, завдяки чому, може встановлюватися як в приватних будинках, так і в будь-яких установах. Наприклад, установка захисних ролетів відмінно підходить як для заміської дачі, так і для офісу в центрі мегаполісу.