Жалюзі та рулонні штори

Жалюзі на вікна. Вертикальні або горізонтільние?

Жалюзі на вікна – одне з найбільш вдалих винаходів французьких виробників. Вони прикрашають приміщення і захищають від сонця, і створюють атмосферу комфорту і затишку.
Здавалося б, купити жалюзі – зовсім не складно, однак, різноманітність варіантів, які представлені на ринку віконної фурнітури, іноді водить в замішання кількістю нюансів.

Серед маси різних видів і конфігурацій можна виділити три основні, а саме: ролетні штори, вертикальні і горизонтальні жалюзі.

Вертикальні жалюзі можуть бути з різного вихідного матеріалу і можуть стати вдало вписаним елементом декору. Головне – визначитися з розмірами, кольором і матеріалом.

Горизонтальні жалюзі – використовуються більше для офісних приміщень завдяки стриманому, лаконічному увазі і зручному використанню. Вони складаються з алюмінієвих ламені, товщина яких обговорюється з замовником перед виготовленням вироби.

І, нарешті – ролетні штори. Вони подаються у вигляді альтернативних штор з щільної тканини, які збираються в горизонтальний вал зверху вікна. Існують дві основні різновиди:
• Ролетні штори закритого типу – щільна тканина міститься в алюмінієвий каркас, що робить всю установку більш стійкою. Верхній вал також поміщений в алюмінієву основу, що дає кращу схоронність матеріалу.
• Ролетні штори відкритого типу – нагадує попередній варіант тільки без каркаса. Більш економічний вибір, установка проводиться з використанням двох шурупів.