Балкони

Цены

Викликати замірника

Балкон під ключ. Правильна установка балкона

Установка нового балкона може не тільки поліпшити житлові умови, а й дозволить зробити будинок більш затишним і комфортним. Зараз як ніколи актуальним стає використання балкона в якості додаткової кімнати або зимового саду. Установка балкона відбувається в кілька етапів:

  • Наш фахівець у зручний для вас час оцінює стан балкона і визначає, чи можливо виносне скління, а також проводить необхідні виміри.
  • Протягом декількох днів складається проект з прорахунком всіх специфічних моментів роботи.
  • Виготовляються всі необхідні металеві елементи. Щоб балкон вийшов міцним і прослужив якомога довше, конструкція повинна бути легкою і стійкою.
  • Готові елементи – кронштейни монтуються до парапету, потім на них укладається підвіконня, який і можна буде використовувати як стелаж для різних предметів, квіткових горщиків і т.д.
  • Після цього кріпиться козирок даху балкона і виконується скління. Ми надаємо нашим клієнтам можливість замовити балкон під ключ.

Балкон під ключ – комплексна послуга, в яку може входити: демонтаж старого балкона, зовнішня обшивка (профнастил, сайдинг, пластик), зварювання та покриття дахів, внутрішнє утеплення (пінопласт, пеноплекс), термоізоляція, внутрішня обшивка (дерев’яна або пластикова вагонка, гіпсокартон ), винос, засклення балкона і ін. Установка балкона – універсальна послуга, що дозволяє утеплити житло, збільшити площу і прикрасити його. І все це можна зробити, звернувшись до фахівців нашої компанії.

Безкоштовний виклик замірника

Замовити