Продукція компанії «Балкон-Люкс»

Компанія «Балкон-Люкс» за час своєї діяльності встигла заслужити довіру споживачів. Ми надаємо спектр послуг з модернізації балконів та встановлення вікон і дверей. Кожен замовник зможе знайти необхідну послугу і неодмінно залишиться задоволеним.
Найбільш поширені послуги з установки вікон. У нашій компанії надаються металопластикові вікна високої якості, що гарантує їх довговічне використання. Використовуємо тільки перевірені і найбільш поширені технології, які вже встигли зарекомендувати на ринку в даній галузі.
Пропонуємо широку варіацію послуг з модернізації балконів, найпоширеніші серед яких обшивка або винесення. Якщо обшивка балкона кардинально поліпшить зовнішній вигляд, то винос балкона дозволить збільшити площу приміщення. Також ми надаємо послугу балкон під ключ.
Не останнє місце серед нашої діяльності займають вхідні металопластикові двері та алюмінієві двері. Для виготовлення виробів використовуємо матеріали тільки кращої якості, якість нашої продукції – перевірено часом. Також збільшуємо захисна властивість дверей за допомогою додаткових елементів.
Ми маємо індивідуальний підхід до кожного клієнта: працюємо по проектам замовника, або складаємо проект самі. Всі моменти обговорюються при складанні договору про подрядческіх роботах.

Ціни

(Точні ціни уточначняйте по телефону, у менеджера; ціна вказана з виміром, установкою і доставкою. Український профіль OPENTECK Австрійська фурнітура MACO) на 21.11.2019г.

3310 грн.

4490 грн.

8140 грн.

5680 грн.