Алюмінієві конструкції

Алюмінієві кострукції і розсувні системи

Алюмінієві конструкції використовуються при склінні вікон або дверей. Це рішення дає можливість для неординарних архітектурних споруд. Для виготовлення даних конструкцій використовують холодний або теплий алюміній. Даний матеріал особливо міцний і дає високу гарантію якості виробу.
З використанням теплого алюмінію виготовляють алюмінієвий круг, вхідні двері, вікна, арки або алюмінієві перегородки. Вхідні двері з алюмінієвого профілю – більш витривалі і довговічні, ніж металопластикові. Матеріал відрізняється наявністю термостата, що виключає ймовірність промерзання вікон і дверей. Вибір даного матеріалу дає можливість побудови теплих приміщень.
Холодний алюміній поступається теплому тільки відсутністю термостата, що робить його ідеальним рішенням для установки внутрішніх конструкцій. Його використовують, щоб виготовити офісні перегородки або розсувні системи.
Розсувні системи представлені у вигляді надійної установки дверей. Відкриваються в різні боки завдяки роликам. Алюмінієвий профіль – найбільш вигідне рішення завдяки якості та зручності використання.
Наша компанія встановлює конструкції будь-якого виду, розміру і форми. Перевагою є саме якість і довговічність використання.